0 800 00 01 11 firma@firmaadi.com Firmanızın Adresi

FİRMAMIZ

HAKKIMIZDA

Web site ziyaretçileriniz firmanız ile ilgili bilgi almak istediklerinde “Kurumsal” veya “Hakkımızda” sayfalarına tıklayacaklardır. Bu sayfada firmanızla ilgili kuruluştan bugüne kadar olan gelişmeleri aktarabilirsiniz. Firmanızı ne zaman kurdunuz, nasıl başladınız, ilk başlangıçta kaç personel ile ve kaç metrekare bir ofiste başladınız gibi.

Örneğin 1995 Yılında İstanbul Merter'de 10 personel ile 300 m2 lik tekstil atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan firmamız bugün 200 personelimizle Türkiye’nin önde gelen tekstil firması konumuna gelmiştir..

Sektörde yer alan diğer firmalardan farkınız nedir, faaliyet alanlarınız, kalite belgeleriniz gibi bilgileri özet olarak verebilirsiniz.Firmanızın elde ettiği başarıları, aldığı ödülleri, son aldığınız kalite belgesini, destek olduğunuz sosyal sorumluluk projesini belirtebilirsiniz.Hizmet verdiğiniz, çözüm ortağı olduğunuz firmaları belirtebilir, ihracat gerçekleştirdiğiniz ülke sayısı gibi bilgilere de yer verebilirsiniz.

Organik Tekstil 

Doğa Dostu

Bu bölümde ürünlerinizin özellikleri hakkında bilgi verebilirsiniz.Doğa Dostu hammadde, organik boya, kumaş özellikleri, bambu,pamuk, ürün sertifikalarınız, geri dönüşüm ve benzeri konularda detaylı bilgiler aktarabilirsiniz.